Pane, proč máte na sobě ten chomout?    Chomout?

Nelepší z nejlepších
Něco o nás
Vaše plky
Básničky
Recenze a reporty
Filmy
Džouky
Fotečky

Návštěvní kniha

- jazyk

Vítejte na internetových stránkách bývalé :( třídy 8.B

30.8.2006 Náš filmový štáb se vypravil do Bořetic a výsledek stojí za to.

11.5.2006 Na stažení dodělání prózy po roce 69, tentokráte perioda 1989 till now. potom taky vypočítaný příklady od Hanzlíčka na seminář. Na vlastni žádost poděkování autorům: Danovi za vypracování a Vaschkovi za scan.

1.5.2006 Pokud si nahodou jeste nekdo nevsim, tak hned pod odkazem na navstevni knihu jsou odkazy na otazky. Dneska jeden pribyl. Česká literatura od roku 1970.

27.4.2006 Jak jsme propili peníze z maturáku! -  report je tuto

22.4.2006 Jenom jazykový otázky na češtinu, kompletně tuto.

28.03.2006 Dva reporty z Birérie od Štěpána a Indoše. A potom taky komplet otázek na češtinu, tentokráte na stažení a bez bonusu tady, popř. na stránkách tady. Tady si můžete stáhnout ten dotazník, ale zaheslovanej, dokud nepřijdu na lepší způsob prezentace :(. Pro heslo mi řekněte nebo napiste na ICQ (290-391-093)

26.03.2006 Na poslední chvíli přidávám pár fotek z Birérie.

26.02.2006 Tak ještě než se dostanu k dnešní aktualizaci, kdo by chtěl vidět video z maturitního plesu a třeba náhodou ho nemá, nebo neni z naší třídy, nechť mi řekne, nebo aspoň přinese cedo. Jinak přídávám od stálýho přispěvovatele: reportáž z Plesu a Afterparty a ještě pár fotek.

25.2.2006 Dneska jsem se účasnil natáčení jednoho klipu, kterej můžete stáhnout tady. Jmenuje se Smells like Chrochtos.

23.2.2006 Setkání s Jehovistkou a reportáž z Jarňáků, kterejch sem měl tu čest se účastnit. Tady jsou fotky z hor.

20. 2. 2006 Tohleto je pekelná písnička a ty co byli na horách o ní vědí svoje. Je to fakt debilní, možná až neuvěřitelný.... Brzo přibudou i fotky z hor, opět trošku interní...

2.2. 2006 Ty jojo, ja normálně jedu jak stroj. Další, tentokráte malá aktualizace. Dvě docela vtipný videa: Tady je první a tady druhý.

31.1. 2006 Tak pár fotek z poslední "kalby" v hospodě. A taky něco málo napsáno o našich profesorech. Enjoy!

28.1. 2006 Neni toho moc, stále čekám na fotky od Indoše, jenom tak na chuť pro ty co tohle ještě neslyšeli tak je to písnička, na kterou nastupujem na maturáku. Jo a za tohle někdo dostane někdo hrozný dělo :)

24.12. 2005 10:44 Vanoce jsou tady a s nimi prichazi i moje mala nadilka. A ze je toho hafec. Jako prvni maly rozebrani dotazniku, co sem vam posilal, dale reportaze s Vanocniho turnaje a Predvanocni besidky. Potom Fotky z Vidne a taky z Vanocniho turnaje. Enjoy it man!

6.11. 2005 8:01 Nevim jestli si tu aktualizaci zaslouzite, ale lWizzardovi bych to nemoh udelat. Proto tu mate neco o tride 4.G. zatim to bude fungovat jenom z tohohle odkazu, ale snad az prijdu domu, tak to dodelam. Taky jsem napsal maly rozsireni naseho slovniku, ale to vas asi zajimat nebude, kdyz sme tak trapny. Nemel jsem co delat a tak sem nasel par vtipnejch textu. Prvni je jak vnutit kocce prasek, druhej jak ulovit jelena a treti znama socialisticka recenze na Pana prstenu.

Trochu pozdě: Všem se omlouvám, že museli tak dlouho čekat, ale půlku prázdnin mi nefungoval internet. Už je to v pohodě tak se můžete kochat. Tady sou fotky z posledního zvonění, tady něco od Štěpána (rozesílal to víc lidem, jenom pro ty co to nedostali) a tady pár fotek z cykláku.

22.5. 2005 11:10 Nejdřív sem přidal par fotek ze školy naruby. Za chvíli možná dodám i něco z posledního zvonění. Trvá to hrozně dlouho...

2.4. 2005 19:18 Tak po chvíli další aktualizace, je tu recenze na Meet the Fockers (aned Jeho fotr to je lotr), dále fotky z oslavy (abych pravdu řek tak bych asi nedokázal kdo všechno tam slavil) a taky nějaký Přísloví ve vědecký češtině.

11.3. 2005 22:11 Tak konečně tu jsou i fotky z maturáku.

8.3. 2005 16:45    Nevim čim to je, ale fakt tu ten report nebyl, asi nejaka chyba matrixu, každopádně teď je tady.

19.2. 2005 18:45 Tak když jinak nedáte... Je tu report z oslavy kláry, lenky a veroniky. A pozor, najdete novinku? Jestli ne tak koukněte na barvu šipek pro posouvání dokumentem.

22.1. 18:14 Tak sice jste sice museli dlouho čekat ale nakonec jste se dočkali, je to tady. Máme tu report z Vánočního turnaje od mě a je to supervtipný, dále od Štěpána recenzi na Alexandra Velikýho a Vánočního koncertíku. Potom jsem ještě přidal fotky z oslavy Janycka Noaha akorát ještě chybí report.

12.12. 12:12 Tentokrát vám už předem k Vánocům dávám spoustu článků, je to hezkej dárek, a tak očekávám něco za to. Nechci tim nic naznačit ale víte jak to chodí. Tuhle stránku si pusťte v Internet Expoloreru a chvíli počkejte, něco uslyšíte. Teď už k ťem článkům. Našel sem několik ultravtipnejch článků, hlavně ten o soutěži chilli omáček je vtipnej. Fakt doporučuju si ho přečíst. Další jsou Co bysme nevěděli bez americkejch filmů, Co mě maminka naučila, Jak na stopaře a Co ještě nevíte - ty jsou ode mě. Dále je tu od Štěpána: To by byl film a Hlášky právniček. Konečně tu máme report a fotky z oslavy narozenin Happy Mealy.

ps.: My ten turnaj stejně vyhrajem.

7.11. 12:37 Po delší době aktualizace, ale zato dost masivní. Máme tady report a fotky z D+K oslavy narozenin. Recenzi na Příběh žraloka, Collateral a Vybíjenou a nový joky. Ten běhající odkaz na návštěvní knihu už byl trapnej, tak jsem ho vymazal.

2.10. 17:56 Nějak jsem minule zapoměl na reportáž z táboráčku a taky jsem přidal nový joky.

28.09. 12:26 Štěpán toho napsal spoustu novýho a tak tady je recenze na Já, robot, dále na Fahrenheit 9/11 a taky nový vtípky. A taky jedna (už čtvrtá) básnička od anonymního géčáka.

22.09. 20:44 Po urgentním vopruzu spousty členů naší třídy je tu aktualizace. Všechno ze Štěpánovejch narozek je (jak jinak) veselý páč všichni (skoro) byli (jak jinak) zhulený. Tady je report a tady fotky. Já jsem tak vtipnej až to bolí (u srdíčka). Moje nálada klesá k bodu mrazu tak radši končim.

Dříve    Nikdo se už dlouho neměl k tomu udělat stránky ,,béčka". Poslední Vaškův pokus dopadl nevalně a na stránkách becko.nazory.cz jsou nyní stránky jeho teamu. Postavte se k těmto stránkám tolerantně, protože jsou moje první (smolim je doma s otevřenou příručkou). Doufám že vás tady alespoň něco zaujme.

Můj mail zde

Ještě dříve: Vězte, že všechny postavy, představy, osoby, jména a vůbec všechno na těchto stránkách je smyšlené a virtuální, podobnost je pouze zdánlivá. Pokud by zde někoho něco něčím uráželo, nejedná se o něco, co uráží jeho, ale o virtuální a smyšlené něco, co uráží virtuálního a smyšleného někoho. To si pamatujte.

 

 

Domů | Nelepší z nejlepších | Něco o nás | Vaše plky | Básničky | Recenze a reporty | Filmy | Džouky | Fotečky

Tento server byl naposledy aktualizován dne 30. 08. 2006